Įmonių psichikos sveikatos stiprinimas
Psichikos sveikatos kompetencijų didinimas Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono įmonėms ir organizacijoms
Apie projektą

2020 m.  UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“  kartu su Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuru vykdo psichikos sveikatos kompetencijų didinimo veiklą Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono įmonėms ir organizacijoms.

5–6 mėnesius trunkančių mokymų metu vyksta susitikimai su dviem mūsų specialistais: psichologu ir profesinės sveikatos specialistu. Šioje veikloje dalyvauja 10 Vilniaus miesto ir 2 Vilniaus rajono įmonės. Pagrindiniai klausimai, į kuriuos atsakymų ieško mokymų dalyviai, yra psichikos sveikatos sąvokos apibrėžimas ir jos ribų praplėtimas, kokie yra psichikos sveikatą žalojantys ir stiprinantys veiksniai, kaip suvaldyti stresą, spręsti konfliktus ir apsisaugoti nuo profesinio perdegimo. Mokymų metu įgytos teorinės ir praktinės žinios bus naudingos tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Veikla vykdoma vadovaujantis sveikatos apsaugos ministro gegužės 17 d. įsakymu Nr. V-590 „Dėl psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams tvarkos aprašo patvirtinimo“.