Metodiniai leidiniai
Metodinis leidinys
Apie projektą

Jau galite įsigyti mūsų mokomąją knygą “Intervizijos: klausimai ir atsakymai”

Pastaraisiais metais vis labiau domimasi refleksijos praktika, arba intervizija, kaip metodu, kuriuo pripažįstamas šiuolaikinio socialinio darbo praktikai būdingas sudėtingumas ir kompleksiškumas. Socialinio darbo srityje sunkumai, netikėtos situacijos, su kuriomis gali susidurti specialistai, dažnos etinės dilemos, emociniai sunkumai reikalauja ne tik profesinių, bet ir vidinių resursų. Intervizija yra puikus būdas šiems resursams atrasti ir pastiprinti.

Intervizija – tai problemų ir sunkumų bei iššūkių darbe, savo darbo stiliaus ir jį lemiančių asmeninių ar profesinių veiksnių nagrinėjimas. Intervizija visada susijusi su kasdiene praktika, profesionalumu, mokymusi ir savęs tobulinimu.

Metodinį leidinį "Intervizijos: klausimai ir atsakymai" iš anglų kalbos vertė ir įžvalgomis iš profesinės patirties papildė psichologė-psichoterapeutė Elnora Jachjajeva. Šiame leidinyje remiantis gerąja praktika nagrinėjama intervizijos struktūra, jos nauda bei įvairūs metodai, kurie skatina kūrybiškai, produktyviai analizuoti sudėtingesnes situacijas, atrasti joms sprendimo būdus bei reflektuoti savo stiprybes.

Knygos kaina - 12 Eur + 2 Eur siuntimas (LP Express paštomatu). 

Norinčius įsigyti prašome rašyti el. paštu: dovile@pigrupe.eu  

Veiklos aprašymas

Galerijoje rasite metodinio leidinio ištrauką ►

 

 

PUBLIKUOTA: 2022 m. gegužės mėn.