Streso valdymo grupė
Streso valdymo grupė
Apie mokymus

Kviečiame registruotis į naujai formuojamą grupę, vedamą pagal dėmesingu įsisąmoninimu grįstos streso valdymo programos (angl. "Mindfulness-based stress reduction) principus. 

Grupė yra tinkama žmonėms, patiriantiems nuolatinį stresą, įtampą ar norintiems įveikti įvairius nemalonius jausmus (nerimą, baimę, prislėgtumą, liūdesį, pyktį ir kt.), išmokti geriau tvarkytis su psichologiniais sunkumais ir iššūkiais, labiau pasirūpinti savimi bei artimais žmonėmis ir gerinti bendrą psichologinę ir emocinę savijautą. 

Dėmesingo įsisąmoninimo (angl. „Mindfulness“) grupinė praktika yra mokomoji, metodo efektyvumas įrodytas gausybe mokslinių tyrimų, o mokymų metu įgyti įgūdžiai gali būti pritaikyti įvairiose gyvenimo srityse gyventi sąmoningesnį, harmoningesnį ir pozityvesnį gyvenimą!

Vakarinės grupės užsipildė, dėkojame visiems užsiregistravusiems. Kviečiame registruotis į papildomą nemokamą naujai formuojamą grupę. Mokymų programą sudaro 5 užsiėmimai, kurie numatomi 1 kartą per savaitę nuotoliniu būdų per Zoom platformą, po 2-2,5 val. Mokymų pradžia: nuo balandžio 12 dienos. 

Mokymai vyks nedidelėse 8-15 žmonių grupėse. Mokymai vyks pirmadieniais nuo 12 val. Tam, kad galėtumėte dalyvauti, reikalinga yra užpildyti registracijos anketą. 

Registracijos anketa: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ksOPa37_mkOXY0_9exC0yNhCXQXuUbxLtDMLJd1RYA9UOUgwSjNVSVpKUFdUVjE1UjVOVVAxNFhBTS4u

Užsiėmimus ves sertifikuota dėmesingo įsisąmoninimo mokytoja instruktorė, Lietuvos įsisąmoninimo asociacijos bei Lietuvos kognityvinės ir elgesio terapijos asociacijos narė, psichologė-psichoterapeutė Rūta Zajauskienė.