Savitarpio pagalbos grupės
Savitarpio pagalbos grupės nuotoliniu būdu bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių vadovams
Apie mokymus

Įgyvendindama ilgalaikių neigiamų COVID-19 pandemijos pasekmių visuomenės psichikos sveikatai mažinimo veiksmų 2021–2022 metų plano priemones, Nacionalinė švietimo agentūra kartu su UAB „Projektų įgyvendinimo grupė“ psichologų ir psichoterapeutų komanda organizuoja savitarpio pagalbos grupių organizavimo mokymus nuotoliniu būdu  bendrojo ugdymo mokyklų 5-12 klasių vadovams. 

Mokymuose dalyviai sužinos apie savitarpio pagalbos grupių tikslus, jų organizavimo mokykloje ypatumus ir principus, dalinsis patirtimi, praktikuosis ir įgis praktinių įgūdžių vesti savitarpio pagalbos grupes.

Mokymai vyks nuotoliniu būdu, jų trukmė – 8 akad. val. (formatas: 3 val.+1,5 val. + 1,5 val. arba 4 kartai po 1,5 val.). Kvalifikacijos tobulinimo pažymos bus išduodamos dalyviams, išklausiusiems ne mažiau kaip 7 akad. val. mokymų. Dalyvavimas mokymuose nemokamas. 

Kviečiame mokyklų klasių vadovų komandas (3-6 asmenis) registruotis į mokymus. Iš viso numatomos 67 dalyvių grupės. Rinkitės Jums patogų laiką. Mokymuose galės dalyvauti tik registruoti dalyviai. 

Dalyvavimas grupėje yra nemokamas.

Žemiau rasite grupių datas ir laikus, pasirinkite Jums patogiausią savaitės dieną, laiką ir paspauskite registruotis. 

DĖMESIO: registracija galima tik į vieną grupę, nebus galimybės keisti grupės jai prasidėjus. Registracijoje prašome nurodyti tikslų savo elektroninį paštą, juo bus atsiunčiama nuoroda į mokymus ir kita svarbi informacija. Informacija bus atsiunčiame susiformavus grupei, bet ne vėliau kaip 3 dienos prieš mokymus. 

Užsipildžius grupei iš grafiko ištriname grupes.

Norėdami gauti daugiau informacijos maloniai prašome kreiptis į mokymų plėtros vadovę Ignę Lukminę, el.paštas igne@pigrupe.eu, tel.: 867455129

Būtina dalyvauti visame savitarpio pagalbos mokymų cikle pasirinktoje grupėje.

UŽSIĖMIMAI VYKS:

  • 62 grupė: gruodžio 9 d., 13 d. 13.00 – 16.00 val. Registracija į mokymus REGISTRUOTIS
  • 58 grupė: gruodžio 15 d., 20 d. 9.00 – 12.00 val. Registracija į mokymus REGISTRUOTIS