Apie mus

Tūkstančio mylių kelionė prasideda …
…po tavo kojomis
senovės Kinijos filosofas Lao Tsu 

Ir nesvarbu kas  tu esi, ką žinai ir ko nemoki, tik svajoji, ar jau darai, visada reikia žengti tą pirmą žingsnį, nes dideli dalykai prasideda nuo mažų pradžių.

Pradėjome nuo mažų žingsnių, nuo daug paieškų, nuo šiandienos mums visai tolimo projekto. Ši maža pradžia padėjo suprasti, kad atsispirti reikia nuo savo stiprybių ir socialinio kapitalo – taip pradėjo augti Projektų įgyvendinimo grupė. Naujos patirtys, atradimai suformavo kompetencijų kryptį – socialines psichologines paslaugas.

Ir šiandieną auginame save, plečiame savo veiklas, prie mūsų komandos prisijungia nauji kolegos, verslo partneriai, didėja mūsų klientų ratas, o mūsų nesibaigiančių kelionių žemėlapyje yra dar daug “nepažymėtų teritorijų”.

Mūsų išskirtinumas – profesionalios kompleksinės socialinės -psichologinės paslaugos ir mokslu grįstos žinios.

Aktyviai stebime, analizuojame, jaučiame, ieškome sprendimų, formų, metodų, naujų galimybių efektyviai (savi)analizei, saviugdai, motyvacijai, individualiam kūrybingumui, komandos darniam darbui, organizaciniam inovatyvumui.

Šiuolaikinėje visuomenėje vykstantys nuolatiniai pokyčiai daro įtaką įvairioms gyvenimo sritims, įskaitant ir asmens elgesenai bei gebėjimui prisitaikyti visuomenėje. Savęs pažinimas, gebėjimas būti su kitais, tarp kitų, dėl kitų – išgryninti socialinės psichologijos uždaviniai – tampa ilgalaikiais mūsų projektais.

Mūsų komandą sudaro skirtingų sričių ekspertai: psichologai, edukologai, socialiniai darbuotojai, teisininkai, dizaineriai, inovacijų specialistai. Dirbdami sutelktai supratome, kad mūsų komandos kompetencijų derinys kurią pridėtinę vertę mūsų klientams, leidžia giliai apmąstyti problemines socialines psichologines situacijas, ieškoti naujos patirties, bendradarbiauti, kūrybiškai taikyti teorines žinias, valdant kritines situacijas, atrasti naujas galimybes, novatoriškus sprendimus.

 

Mūsų kredo – mums rūpi kiekviena savęs ieškanti asmenybė.

Savijauta, motyvacija, vidiniai resursai ir bendrosios kompetencijos – keleta iš daugelio temų, ties kuriom susitelkia mūsų komanda. Kuriame pagarbius santykius su savo klientais, dirbame profesionaliai ir atsakingai, novatoriškumas ir kartu paprastumas leidžia mums būti palaikančiais ir įkvepinačiais. Padedame, skatiname, mokome žengti tą pirmą žingsnį, net jei ir bauginančiai atrodo pati kelionė.